Chóragan w Ostrowie - wyniki

 

dsc 8570 copy

Zawody "Speedway & BBQ" w Ostrowie podzielone były na trzy grupy: Gold, Silver, Bronze.

Grupa gold - czterech zawodników "spod taśmy" - klasyczny żużel tylko na dwa okrążenia, grupa silver i bronze- po dwóch zawodników, których zadaniem było wykręcenie jak najlepszego czasu.

W grupie Gold bezkonkurencyjny okazał się zawodnik z Tarnowa - Mariusz Mamala, drugi był Mateusz Durkowiak z Brenna a na najniższym stopniu podium zameldował się Zielonogórzanin Leszek Nowicki reprezentant naszego klubu.

W grupie Silver pierwsze miejsce zajął Tomasz Kowalski z Kunowa, drugi był Michał Pawlak z AKŻ Speedway Ostrów zaś trzecie miejsce zajął Błażej Skrzeszewski z AKŻ Waleczne Orły Gniezno. W tej grupie zawodnicy AKŻ Chóragan Zielona Góra zajęli odpowiednio 5 miejsce Andrzej Wnęk oraz 8 miejsce Bartosz Urbanowicz.

W grupie Bronze pierwsze miejsce zajął reprezentant AKŻ Chóragan Zielona Góra - Rafał Prokopiuk, drugi był Mateusz Kozanecki z AKŻ Speedway Ostrów, trzecie miejsce zajął Daniel Smoliński z AKŻ Waleczne Orły Gniezno.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w zawodach i do zobaczenia na kolejnych imprezach.

Wyniki sobotniego turnieju:

Grupa GOLD
1. Mariusz Mamala (Tarnów) - 12+3 (3,3,3,3)
2. Mateusz Durkowiak (AKŻ Brenno) - 12+2 (3,3,3,3)
3. Leszek Nowicki (Chóragan Zielona Góra) - 10 (3,3,2,2)
4. Marek Zawalnik (Chóragan Zielona Góra) - 10 (2,2,3,3)
5. Michael Walczak (Kolonia/Niemcy) - 6 (2,2,2,w)
6. Rafał Gołkiewicz (Lublin) - 5 (w,1,2,2)
7. Dariusz Karwacki (Old Boys Bydgoszcz) - 5 (1,2,1,1)
8. Przemysław Nowak (AKŻ Waleczne Orły Gniezno) - 4 (2,0,1,1)
9. Michał Wróblewski (Banici Wołów) - 3 (0,1,0,2)
10. Jarosław Rejek (Rogowo) - 3 (1,0,1,1)
11. Mariusz Kabaciński (AKŻ Waleczne Orły Gniezno) - 2 (1,1,0,0)
12. Adam Smoliński (AKŻ Waleczne Orły Gniezno) - 0 (0,0,0,0)
R1. Oskar Bela - NS

Bieg po biegu:
1. (36,38) Mamala, Walczak, Rejek, Smoliński
2. (37,53) Nowicki, Zawalnik, Kabaciński (15 m), Gołkiewicz (u/w)
3. (37,53) Durkowiak, Nowak, Karwacki, Wróblewski
4. (38,25) Durkowiak, Zawalnik, Gołkiewicz, Rejek
5. (37,69) Nowicki, Walczak, Wróblewski, Nowak
6. (36,13) Mamala, Karwacki, Kabaciński, Smoliński
7. (36,56) Mamala, Nowicki, Rejek, Wróblewski
8. (38,72) Zawalnik, Walczak, Karwacki, Smoliński
9. (37,22) Durkowiak, Gołkiewicz, Nowak, Kabaciński
10. (39,37) Zawalnik, Wróblewski, Karwacki, Kabaciński
11. (41,00) Mamala, Gołkiewicz, Nowak, Walczak (u/w)
12. (36,85) Durkowiak, Nowicki, Rejek, Smoliński

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
13. Mamala, Durkowiak

Grupa SILVER
1. Tomasz Kowalski (Kunowo) - 12 (3,3,3,3)
2. Michał Pawlak (AKŻ Speedway Ostrów) - 9 (3,w,3,3)
3. Błażej Skrzeszewski (AKŻ Waleczne Orły Gniezno) - 8 (2,2,2,2)
4. Michał Waluszyński (AKŻ Speedway Ostrów) - 5 (1,3,1,0)
5. Andrzej Wnęk (Kargowa) - 5 (2,d,2,1)
6. Krzysztof Urban (Old Boys Bydgoszcz) - 3 (1,0,0,2)
7. Wojciech Marciniak (Banici Wołów) - 3 (0,1,1,1)
8. Bartosz Urbanowicz (Chóragan Zielona Góra) - 2 (0,2,0,0)

Bieg po biegu:
1. (40,47) Pawlak, (41,38) Skrzeszewski, (44,47) Waluszyński, (46,14) Marciniak
2. (41,31) Kowalski, (42,73) Wnęk, (44,53) Urban, (47,91) Urbanowicz
3. (41,99) Kowalski, (44,20) Skrzeszewski, Wnęk (d), Pawlak (u/w)
4. (45,90) Waluszyński, (49,50) Urbanowicz, (52,15) Marciniak, (52,25) Urban
5. (41,78) Kowalski, (43,25) Skrzeszewski, (44,59) Waluszyński, (45,37) Urban
6. (42,09) Pawlak, (44,00) Wnęk, (45,62) Marciniak, (49,00) Urbanowicz
7. (41,59) Kowalski, (43,03) Skrzeszewski, (44,81) Marciniak, (47,28) Urbanowicz
8. (41,59) Pawlak, (42,69) Urban, (44,35) Wnęk, (54,28) Waluszyński

Grupa BRONZE
1. Rafał Prokopiuk (Chóragan Zielona Góra) - 18 (5,5,3,5)
2. Mateusz Kozanecki (AKŻ Speedway Ostrów) - 17 (4,4,5,4)
3. Daniel Smoliński (AKŻ Waleczne Orły Gniezno) - 10 (2,1,4,3)
4. Cezary Kozanecki (AKŻ Speedway Ostrów) - 10 (3,3,2,2)
5. Tomasz Niedźwiadek (Lublin) - 3 (1,0,1,1)
6. Maria Przybyłek (AKS Leszczyńskie Byki) - 2 (0,2,0,0)

Bieg po biegu:
1. (40,58) Prokopiuk, (43,02) M.Kozanecki, (47,25) C.Kozanecki, (48,09) Smoliński, (50,00) Niedźwiadek, (50,81) Przybyłek
2. (40,06) Prokopiuk, (43,08) M.Kozanecki, (46,38) C.Kozanecki, (46,82) Przybyłek, (47,25) Smoliński, (92,78) Niedźwiadek
3. (42,31) M.Kozanecki, (45,10) Smoliński, (45,16) Prokopiuk, (46,87) C.Kozanecki, (48,46) Niedźwiadek, (48,47) Przybyłek
4. (40,94) Prokopiuk, (42,78) M.Kozanecki, (44,78) Smoliński, (46,72) C.Kozanecki, (48,70) Niedźwiadek, (49,40) Przybyłek